Yükleniyor...

Horeca

Şekerci Ali Galip olarak oteller, restoranlar ve kafeler için özel olarak tasarladığımız HORECA ürün grubumuzdaki tatlı, pasta ve lokumlarla müşterilerinizin damaklarını şenlendirecek eşsiz tatlar sunuyoruz.

120 yılı aşan tecrübemizle birlikte ürün kalitesine verdiğimiz önemi, HORECA ürün grubumuzu çeşitlendirmek için harmanladık. Uzman şeflerimizin, tatlı ustalarımız ve alanında deneyimli mühendislerimizden oluşan ekibimizin elinden çıkan ürünlerimiz, işletmenizdeki menüleri çeşitlendirmek ve müşterilerinize Şekerci Ali Galip kalitesini sunmak için hazırlandı.

Geniş ürün yelpazemizde her işletmenin standardına yönelik ve her müşterinizin damak zevkine uygun seçenekler bulabileceksiniz. Ayrıca özel istekleriniz doğrultusunda da kişiselleştirilmiş çözümler sunmaktan mutluluk duyarız.

Deneyimli ekibimiz, sizin ve işletmenizin ihtiyaçlarını anlamak ve en uygun çözümleri sunmak için burada. Siz de müşterilerinize unutulmaz tatlar sunmak ve işletmenizin lezzet konusundaki kalitesini artırmak istiyorsanız, bize ulaşın.Horeca PDF Kataloğu İndir
Yukarı