Yükleniyor...

Export

Şekerci Ali Galip olarak bizler yüz yılı aşkın süredir, lezzet tutkunu olan Irmak Ailesi’nin beş kuşaktır elinden çıkan, geleneksel Türk tatlarını dünyaya taşıyoruz. Lokum ve helva üretimindeki uzmanlık ve tutkumuzla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize en üst düzeyde tatta ve kalitede ürünler sunuyoruz.

Geleneksel Tatlar

1884 yılından beri üretime aralıksız devam eden köklü geçmişimiz, 1901’den bu yanaysa tescilli markamız olan Şekerci Ali Galip’te, mesleki mirasımızı gelenekten geleceğe taşıyoruz. Geleneksel tariflerimizi modern üretim teknikleriyle birleştirdiğimiz lokum ve helvalarımızın her bir kutusunda müşterilerinize kalitenin ve lezzetin sentezini sunuyoruz.

Kalite ve Standartlar

Mevsiminde ve bölgesinden titizlikle tedarik ettiğimiz malzemelere gösterdiğimiz özen yüzyıllardır hiç değişmedi. En başından en sonuna dek tüm üretim süreçlerimizde yürüttüğümüz kontrollerde, tüm gıda standartlarına uygun global bir protokolü uyguluyoruz.

Çeşitlilik ve Esneklik

Müşterilerimizin beklentilerine ve pazar taleplerine uygun olarak geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Özel taleplerinize uygun özelleştirilmiş ürünler geliştirmekle birlikte bugün sayısı beş bini aşan geleneksel reçetemizin modern tekniklerle ve kalite standartlarına uygun üretimini sürdürüyoruz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Lezzet dolu yeni işbirliklerimizin başlangıcı için, siz isteyin yeter.Export PDF Kataloğu İndir
Yukarı